DEZE ACTIE IS INMIDDELS AFGELOPEN
Staan de goede voornemens voor 2012 al klaar? Van plan volgend jaar minder wijn te drinken? Laat die gedachte dan maar eens goed bezinken. Want met de supermarktwijngids 2012 wordt het een lastig voornemen. 3189 wijnen, waarvan 367 wijnen de door Nicolaas Klei bedachte term ‘omfietswijn’ kregen. Die zijn blijkbaar zo speciaal, daar fiets je voor om naar die ene speciale wijnwinkel.
Helemaal leuk: de wijngids is dit jaar als app voor de iPhone beschikbaar. En hoe leuk zo’n app ook is, wij geven vandaag nog gewoon 2 ouderwetse papieren versies weg. Gewoon, omdat een boek toch ook best leuk is.
Ben jij nog op zoek naar een goede wijngids voor in het nieuwe jaar? Bij ons kun je er eentje winnen. Het enige dat je moet doen is antwoord geven op de volgende vraag: ‘Wat is jouw favoriete wijn, waarom en waar drink je deze het liefst bij?’.
De winnaars zijn bekend. Gefeliciteerd Cornelis Gravemaker (Woensdrecht) en Inge Veldhuis (Amsterdam)! Jullie Supermarktwijngidsen komen z.s.m. richting Woensdrecht en Amsterdam.
De actie liep tot dinsdag 20 december, 15:00 uur.
Supermarktwijngids 2012 | Nicolaas Klei | Uitgeverij Podium | ISBN: 9789057594588 | € 15,00
Gerelateerde artikelen:














1 reactie
Libalis drink ik het liefst bij kreeft, omdat dit de smaak zo mooi uit laat komen van beide. Niet voor niets de Kreeft-wijn genaamd.
Een regelrechte aanrader…. zo tijdens de Kerst als voorgerecht een halve kreeft, geflankeerd door een salade van zeekraal….. wie komt er langs om mee te proeven?!