WIN kaartjes voor bioscoopfilm The Artist

De winnaars van de kaartjes van de film ‘The Artist’ zijn: Anouk Cremers uit Sittard, Karin Terbraak uit Neede, Iris Vendel uit Wageningen, Esther Colette Sijben uit Oegstgeest en Jo Goossens uit Ham, België. De kaarten sturen we vandaag nog naar jullie op!

Crushed ice, suikerrandjes en een mooie schuimkraag: dé finishing touch voor een perfecte cocktail. In bijna elke club, loungebar en zelfs restaurant kun je genieten van deze uitbundige drankjes.

Maar cocktails zijn niet alleen van deze tijd. In de jaren ’20 en ’30 konden ze er ook wat van. Cocktails als de Martini, Margarita en Bloody Mary waren superpopulair. The Artist is een film over de cocktailcultuur in de jaren ’20 en ’30, zonder 3D, special effects, kleur of dialogen. De jonge actrice Peppy Miller heeft veel succes in tegenstelling tot de knappe acteur George Valentin. Peppy spoort George aan danser te worden en samen gaan ze een glansrijke carrière tegemoet.

delicious. vindt deze romantische film perfect passen in deze wintermaanden en daarom geven we 5 x 2 kaarten weg! Wie weet zit jij binnenkort samen met een vriend of vriendin in één van de deelnemende bioscopen. De film draait vanaf 24 november.

→ In ons decembernummer en het speciale kerstnummer vind je feestelijke cocktails. Vertel ons wat er in jouw wintercocktail zit en maakt kans! Je kunt alleen kans maken op de kaartjes door dit formulier in te vullen.

Kijk voor de trailer op: http://bit.ly/pBEfcoJe kunt tot 21 november 2011 met deze prijsvraag mee doen!

Dit artikel is geplaatst in entertaining, Foodiefiles met de volgende tags , .

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

1 reactie

  1. Sandrina Stokman

    Niet echt een cocktail, maar mijn favoriete winterdrank is warme chocolademelk met rum en slagroom. Heerlijk om weer op te warmen na een tochtje buiten in de winterkou!