De deelnemende kookstudio’s verzorgen mini-kookworkshops waarvoor je je kunt aanmelden. Zo’n mini-kookworkshop is een goede afspiegeling van de kookworkshops die kookstudio’s dagelijks verzorgen. Elke kookstudio geeft op zijn eigen wijze invulling aan de mini-kookworkshop; waar de één tapas, een amusegerecht of een nagerecht maakt, zal de ander wellicht kiezen voor een klein hoofdgerecht van vlees, vis of groente. Kook je bij de één op een traditionele gaspit, bij de ander werk je misschien met een stoomoven.
Je merkt het al, er is genoeg variëteit. Op kookstudioweek.nl vind je per kookstudio meer informatie over het programma en hoe je je kunt aanmelden. Je kunt ook kijken op de website van de deelnemende kookstudio’s. De kosten liggen tussen € 10 en € 30, een eventuele toeslag voor drankjes kan van toepassing zijn.














1 reactie
de kookstudioweek 2009 was erg succesvol, wellicht dat er weer een kookstudioweek komt in 2011. Wij zijn er in ieder geval klaar voor!